Reakce na naše řešení

Nekupujte zajíce v pytli. Podívejte se, co si o našem řešení myslí jiní, kteří jej již vyzkoušeli. Prostudujte si jejich názory, snad Vám budou přínosem i jistou motivací zkusit změnit svůj životní přístup také.

Lenka B., 34 let
Jak prosté. Ale ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Všichni tušíme, jak by se na to mělo, ale málo kdo si je schopen to takto pěkně sepsat a pak se podle toho řídit. Přitom úspěchy jsou úžasné. Díky, moc jste mi pomohli.

Tereza Z., 26 let
Však to znáte také. V televizi, v rádiu, v časopisech, všude nám jsou ukazována dokonalá těla. V praxi to však většinou tak dokonalé nebývá. Dietní jídelníčky zkouším rok co rok, ale dlouhodobě vícemeně bez úspěchu. Vaše stránky mě zaujaly, řekla jsem si tak, že za zkoušku nic nedám. A dobře jsem udělala. Ano, to co píšete má hlavu a patu. Ještě jsem neměla vzhledem k mému pracovnímu vytížení čas to zkusit v praxi, ale nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat - a hlavně se mi na tom líbí to neomezování se ve své drastické formě. Prostě žít si dál zcela na pohodu. Máte bod ;-)

Blanka R., 48 let
Vážení, vyzkoušela jsem za svůj život pro svůj zdravý a hubený vzhled již mnohé. Spoustu diet, spoustu speciálních hubnoucích přípravků, ale vŠe bylo marné. Pracně shozená kila jsem nabrala v krátkém čase opět nazpět. Navíc to nebyl žádný med se v životě takto omezovat a hlídat. Proto si vašeho návodu moc cením.

Jirka S., 46 let
Pivní pupek byl mým problémem již po mnoho desetiletí. Nebyl jsem s tím smířený, ale nevěděl, co s tím dělat. Jsem rád, že jsem narazil na tuto stránku. Dodala mi sebevědomí, dodala návod, který skutečně zafungoval. Díky vám!

Marie S., 19 let
Vždycky jsem měla nějaká ta kila navíc, byla tak terčem posměchu některých spolužáků i lidí z okolí. Ale s tím je teď konec. Je to skutečně tak jednoduché, prostě jen změnit životní myšlení a problém byl kde tam. A za to Vám musím moc poděkovat, určitě vás doporučím také některým mým známým.

Olga A., 61 let
Až ke stáří jsem začla mít problém s nadváhou. Tento ve své podstatě jednoduchý návod budu dodržovat a věřím, že to bude zase lepší. První krůčky se již dějí. Je dobré, že je návod koncipován tak, že přináší metodu vhodnou i pro nás, dříve narozené.


Líbí se Vám reakce našich klientů? Přesvědčily Vás, že byste také měli zjistit, jak stabilně a jednoduše zhubnout, jak se cítit opět více fit? Přejděte na stránku Zhubnětě - zde řešení!